Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Програма на представленията за месец ЮНИ  (Прочетена 6660 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« -: юни 03, 2008, 06:16:32 »

3, вторник,19ч, времетраене 1ч 30 мин, Камерна зала -  Детектор на лъжата, от В. Сигарьов, постановка: Красимир Ранков /гост/

4, сряда, 19ч, времетраене 1ч 30мин, Камерна зала - Фламбе по Ханох Левин, поставока: Александър Беровски

от 8 до 14 НАЦИОНАЛЕН УЧЕНИЧЕСКИ ТЕАТРАЛЕН ФЕСТИВАЛ

8, неделя, 18ч, времетраене 1ч, Камерна зала ПРЕМИЕРА - ГОЛИЯТ КРАЛ от Евгений Шварц, Спектакъл на Театрална студия към Русенския театър, постановка: Венцислав Петков

11, сряда, 19ч, Голяма сцена - НАРОДЕН ТЕАТЪР "ИВАН ВАЗОВ" Рейс от Станислав Стратиев

16, понеделник, 19ч, времетраене 1ч 30 мин, Голяма сцена - Оркестър "Титаник" от Христо Бойчев, постановка: Пламен Панев

16, понеделник, 19ч, времетраене 1ч, Камерна зала - Голият кралот Евгений Шварц, Спектакъл на Театрална студия към Русенския театър, постановка: Венцислав Петков

17, вторник, 19ч, времетраене 1ч 30мин, Голяма сцена - Възгледите на един учител за народното творчество, моноспектакъл на КАМЕН ДОНЕВ

18, сряда, 19ч, времетраене 1ч 30 мин, Голяма сцена - Възгледите на един учител за народното творчество, моноспектакъл на КАМЕН ДОНЕВ

19, четвъртък, 19ч, времетраене 1ч 30 мин, Малка сцена - Един български виц от Иван Кулеков, постановка: Пламен Панев

24, вторник, 19 ч, Голяма сцена - Театър "Искри и сезони", Втори меден месец от Мортимър и Кук

Надявам се всеки да открие по нещо този месец и да иде и се наслади поне на една постановка!

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #1 -: юни 04, 2008, 09:36:06 »

Ей, това е много добра идея. Откъде го взе? Може ли за всеки месец да пускаш по една такава тема Smiley
Аз сега ще си избера.
За фестивала по-конкретна програма да ти се намира?
« Последна редакция: юни 04, 2008, 09:37:43 от deian » Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: юни 04, 2008, 11:40:37 »

Мога. Всеки месец театъра подготвя подобни брошури. За по-лесно мога да ги пускам тук. Иначе по-подробна за ученическия фестивал нямам.

Малко пояснение - в "Голият крал" играя и аз  Cheesy
Активен

sh_eklisiast
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

http://eklisiast.dir.bg/

421948553
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: юни 04, 2008, 02:06:11 »

Ще те гледаме Крисе Cheesy
Активен

“Има време за всяко нещо и срок – за всяка работа под небето.”                  (Еклисиаст 3:1)
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: юни 04, 2008, 05:30:25 »

Определено. Засега съм там 100%, дано не изникне нещо.
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: юни 04, 2008, 07:51:16 »

ау, засрамих се...  Embarrassed лелей...
Активен

Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4801

Профил Ел. поща
« Отговор #6 -: юни 04, 2008, 11:54:45 »

Е, чак пък толкова... Те срамежливите на сцена не излизат... Wink Undecided
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: юни 06, 2008, 12:23:31 »

^^ Така си е!  Cheesy  Grin

ПРОГРАМА ТРЕТИ УЧЕНИЧЕСКИ ТЕАТРАЛЕН ФЕСТИВАЛ "КЛИМЕНТ МИХАЙЛОВ"

8 юни, неделя

17.15ч Празнично шествие на участващите състави

18ч Тържествено откриване на фестивала

18.15ч Театрална студиа при ДТ "Сава Огнянов" - Русе, Голият крал от Евгений Шварц (спектакълът е извън конкурсната програма), постановка Венцислав Петков

9 юни, понеделник

11ч, Камерна зала Професионална гимназия по стопанско управление, администрация и услуги - Силистра, За нещата от живота, от Даяна Маринова и Мира Йорданова, постановка Даяна Маринова и Мира Йорданова, сценография Даяна Маринова

15ч, Камерна зала Театрално студио при общински младежки дом - Перник, Женско царство от СТ. Л. Костов, постановка Васко Чушев, сценография Стоян Чифлички

17ч, Пленарна зала СОУ"Димчо Дебелянов" - Белене, Бар Шмекерия от Елизабета Георгиева, постановка Фердинанд Савчев, сценография Татяна Панайотова

19ч, Камерна зала Детска театрална работилничка при общински детски център за култура и изкуство - Русе, Приказки от улица "Муфтар" от Пиер Грипари, постановка Ралица Константинова, сценография Лиляна Василева

10 юни, вторник

10ч, Камерна зала Театрална работилнциа при национална априловска гимназия - Габрово, Последната вечер по Михаил Кремен, постановка Мария Стефанова, сценография Владилена Катевска

15ч Малка сцена Театрална работилница при първа езикова гимназия и държавен куклен театър - Варна, Вик - композиция по Гео Милев и др експресионисти, композиция Росица Бърдарска, постановка и сценография Стоян Стоянов

19ч, Камерна зала Студио "Театър" при общински детски център за култура и изкуство - Русе, Михал Мишкоед от Сава Доброплодни, постановка Любомир Кънев

11 юни, сряда

15ч, Камерна зала Професионална гимназия по облекло "Недка Иван Лазарова" - Русе, Приказки от тавана по разкази на Елин Пелин, постановка Орлин Дяков

19ч, Камерна зала Театрална студия при регионална библиотека "Любен Каравелов"" - Русе, Женитба по Н.В. Гогол, постановка Орлин Дяков

12 юни, четвъртък

11ч, Камерна зала Детска театрална студия "Арлекин" при основно училище "Христо Ботев" - гр. Алфатар, Рагаца от Станислав Стратиев, постановка и сценография Петър Чапкънов

15ч, Камерна зала Професионална гимназия по туризъм "Иван П. Павлов" - Русе, Русалка от Ал. С. Пушкин, постановка Силвия Терзиева и Илия Деведжиев, сценография Силвия Терзиева

16.30ч, Камерна зала? Младежка театрална студия "Арсис" при народно читалище "Възродена искра" - Казанлък, Секси зайци и мръсни танци от Румен Сомов, постановка Мая Стоянова, сценография Румен Сомов

19ч, Камерна зала СОУ с преподаване на немски език "Фридрих Шилер" - Русе, Старонемски декамерон по немски фолклорни произведения, постановка и сценография Дина Шошева

13 юни, петък

11ч, Камерна зала Театрална школа "Чарли" при отдел "Култура" на община Пловдив, Един обиква ябълка, друг ряпа по У. Шекспир, постановка Ваня Паликопова

14ч, Малка сцена КТ "Палечко" при общински детски комплекс - Варна, Наше село по текстове на български писатели, постановка и сценография Маргарита Шишкова

15ч, Куклена театрална трупа при основно училище "Христо Ботев" с. Баховица, Ловешко, Сватбата на Червенушко по Елин Пелин, постановка Лидия Русанова, сценография Мариана Асенова

16.30ч Камерна зала? ТШ"Чарли" при отдел "Култура" на община Пловдив, Овъглени ангели по пиесата на Пламен Дойнов "Една добра жена в една лоша зима", постановка Ваня Паликопова

19ч, Камерна зала СОУ с преподаване на немски език "Фридрих Шилер" - Русе, Българи от старо време по Любен Каравелов, постановка и сценография Венцислав Петков, музика Калина Атанасова

14 юни, събота

11ч, Камерна зала Театър 220 при Професионална гимназия "Михаил Ломоносов" - Горна Оряховица, Боряна от Йордан Йовков, постановка и сценография Рена Дранкюлева

13.30ч, Малка сцена Театрално студио при ОДК - Шумен, Крушата Рагаца от Ст. Стратиев, постановка Здравка Стоянова

15ч, Камерна зала Театрално студио при хуманитарна гимназия "Св.Св. Кирил и Методий" - Велико Търново, Криворазбраната цивилизация по Добри Войников, литературна преработка Петър Ангаров, композиция Маргарита Маринова , постановка Веселин Василев

16.30ч, Голяма сцена Младежка формация за театър "Импулс" при народно читалище "Развитие" - Разград, Хероин / Строшено.../ по текстове на съвременни руски автори, документални материали и изповеди на наркозависими, постановка и сценография Мария Петрова - Енева

20ч, Голяма сцена Тържествено връчване на наградите и закриване на фестивала

дано съм помогнала на някого! Smiley
Активен

deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: юни 08, 2008, 02:58:32 »

Готвиш ли се, готвиш ли се? Cheesy

Edit след представлението:
Крисе, страшна! Cheesy
Браво, браво, много беше хубаво! И ти, и всички играха прекрасно Smiley
Който не е дошъл е изтървал много. Дано има пак Wink
« Последна редакция: юни 08, 2008, 08:34:05 от deian » Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: юни 09, 2008, 02:19:42 »

Има. Аз съм го писала по-горе в програмата - 16, понеделник от 19ч Smiley
Активен

СкручЪ
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 444

Защото съм пич ;]

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: юни 09, 2008, 01:01:13 »

Чак сега видях темата...
Повторението на Голият крал от 7 часа ли е? Защото 1 момиче, което ужким също участва, ми каза 6, пък премиерата я изпуснах
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: юни 10, 2008, 10:35:14 »

19 часа, 16, понеделник. Сега...  Cool Аз ли да не знам!?  Cheesy

Кое момиче? Smiley
Активен

СкручЪ
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 444

Защото съм пич ;]

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: юни 11, 2008, 06:03:23 »

Да, питах едно друго, тя потвърди 7 часа, пък и видях плакат х)
(Почти) Адашка ти е. Кристина. От Руската х)
П.П. Живот и здраве понеделник съм да гледам театър
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: юни 11, 2008, 11:28:46 »

Хехе... не ми е точно адашка. Принцеската ми тя! Ела да я гледаш - разкошна е Smiley
Активен

deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: юни 11, 2008, 11:39:31 »

Ееей, тя ли игра принцесата! Фен съм й! След теб разбира се
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)

Google e прегледал тази страница януари 20, 2021, 05:40:51