Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Даркфийлингс /Dark Feelings/  (Прочетена 8305 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208

Профил
« -: септември 11, 2009, 10:56:23 »

Става въпрос за русенска рокбанда. Снощи /10.09/ свириха собствени парчета на площада пред Общината и изключително сериозно ме впечатлиха. Жалко че нямат нищо записано и който чул - чул. Много добър звук, отличен вокал, добри китарки. Стилът - нещо като класически метъл или пауър метъл, но много мелодично. Даже и балада вкараха. Определено по ми харесаха от Рейнбоу преди седмица  Embarrassed Wink
Дано да издадат албум или поне да забият пак някъде. Вокалът им е русенския арменски поп, само името му не разбрах  Embarrassed
Някой ако има повече информация или дай арменски боже някакви записи - да пише и споделя.

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
Zihuatanejo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #1 -: септември 11, 2009, 11:17:37 »

Забрави да споменеш и другата банда, която свири преди това.
Активен
Nikoloff
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 106

Профил
« Отговор #2 -: септември 11, 2009, 11:44:42 »

Имам общи познати с попа, ходили сме насам-натам преди време Smiley Ще проуча нещата. Само дано не се получи както с повечето подобни групи - няколко месеца ентусиазъм и после всеки или се отказва или бяга в друга "група"...
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #3 -: септември 11, 2009, 12:05:27 »

Какви няколко месеца бе??? Тия хора свирят най-малко (НАЙ-МАЛКО) от година!
Миналата година свириха на бирфеста!!!
Повече от страхотни са. Забравяш да отбележиш, че парчетата им са авторски и на всичкото отгоре са на български! Е, айде дайте ми за пример друга такава българска група! С такъв хъс да си върши работата и то за без пари! Браво на момчетата и само браво!
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: септември 11, 2009, 12:17:39 »

Забрави да споменеш и другата банда, която свири преди това.

Ами не ги споменавам, щото тях съм ги изпуснал и нямам преки впечатления.  Embarrassed

http://www.ruseinfo.net/news_66435.html

Според горната статия са били Gunpowder и ако не бъркам, репетират в читалище Захари Стоянов или поне там репетира рок-група със женски вокал. Междувпрочем хич не са лоши, но като че ли съм чувал повече кавъри да изпълняват, и не знам дали имат собствени парчета. Въпрос на вкус, просто аз лично не си падам много по стандартни /като тембър/ женски вокали, и вероятно нямаше да ме впечатлят, така както го направиха Даркфийлингс.

П.П. Според в-бокса групата е била и с мъжки вокал, явно мацката е сравнително отскоро.
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: септември 11, 2009, 12:27:30 »

Забравяш да отбележиш, че парчетата им са авторски и на всичкото отгоре са на български!

Точно -при това и текстовете ми се сториха добри. Колко може да струва записването на един албум? Дали няма да се намерят спонсори, ако групата се заеме по-сериозно и получи медийна подкрепа?  Huh?
Активен
Nikoloff
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 106

Профил
« Отговор #6 -: септември 11, 2009, 01:43:37 »

Какви няколко месеца бе??? Тия хора свирят най-малко (НАЙ-МАЛКО) от година!
Миналата година свириха на бирфеста!!!
Повече от страхотни са. Забравяш да отбележиш, че парчетата им са авторски и на всичкото отгоре са на български! Е, айде дайте ми за пример друга такава българска група! С такъв хъс да си върши работата и то за без пари! Браво на момчетата и само браво!

Евала тогава, просто нямам впечатления от тях. Говорех за познати, които правеха такива групи, но всичко приключваше с "участия" в някой гараж, където се и репетира... Наскоро дочух, че една сравнително известна група се били разпаднали, но не ми се вярва. Преди 2-3 месеца минах през Тони докато свиреха и нещата не изглеждаха на разпадане  Huh? Няма да ги споменавам, че да не става анти реклама на Dark Feelings, но все пак... shit happens. Щом толкова са ви впечатлили - надявам се да ги чуя скоро, а междувременно желая успехи Smiley
Активен
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1839

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: септември 11, 2009, 01:44:13 »

М-да,на същото мнение съм като вас.Групата определено има потенциал.Няма обаче добра реклама на подобни събития.Аз минавах случайно и хванах 3-4 песни накрая,но определено ми харесаха.А това,че свирят авторски(и добре направени) парчета е най-ценното за мен.Ако издадат албум,определено ще си го купя.
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: септември 11, 2009, 05:53:14 »

Издаването на албум струва много пари. Просто това няма как да се случи, освен ако няма едни добри спонсори.
А добри спонсори ... по път и над път в Русе, нали???  Roll Eyes
Активен

Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #9 -: септември 12, 2009, 03:25:06 »

Е,по принцип не е задължително да е от Русе.
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: септември 12, 2009, 05:32:21 »

В България???  Cheesy Добре дошли в този т.нар. "музикален бизнес"...  Huh?
Активен

Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #11 -: септември 12, 2009, 05:41:07 »

Абе,то музикален бизнес има,но за съжаление обхваща само чалгата.
Активен
Tuni
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил Ел. поща
« Отговор #12 -: септември 15, 2010, 12:12:32 »

Вокала е наисина арменския поп и се казва Дирай...и на мен ми харесаха псните им..особенно една...но незнам как се казва  Sad
Активен
svetlin74
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 377

Профил
« Отговор #13 -: септември 15, 2010, 11:51:44 »

...  който чул - чул. ...
За който не е чул като мен има качени 4 клипчета в тубата  

<a href="http://www.youtube.com/v/PRhJ7ceHp5w?fs=1&amp;amp;hl=en_US&amp;amp;color1=0x5d1719&amp;amp;color2=0xcd311b" target="_blank">http://www.youtube.com/v/PRhJ7ceHp5w?fs=1&amp;amp;hl=en_US&amp;amp;color1=0x5d1719&amp;amp;color2=0xcd311b</a>

//edit: Хората си имат лична страница в тубата DarkFeelingsRousse . Наистина са добри. Тази песен - "Кристален Свят" ми харесва доста.
« Последна редакция: септември 15, 2010, 12:01:50 от svetlin74 » Активен
martin1991m
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил Ел. поща
« Отговор #14 -: септември 16, 2010, 12:02:39 »

попа го познавам,кръщавал ме е,живее в съседния вход - мн як човек е
Активен

Déjales decir que no es de verdad
Sé que nuestro amor siempre durará
Piensen lo que quieran pensar de mí
A mí me da igual
Yo vivo por ti
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)

Google e прегледал тази страница октомври 07, 2019, 10:36:14