Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Айде на кино!  (Прочетена 35721 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Митака
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1152

Профил
« Отговор #30 -: юли 04, 2010, 08:38:08 »

Хора, има ОГРОМНА разлика между онези кина и сегашните. Доколкото помня Интим и Роял от преди време, нямаше дори отопление като хората, седалките бяха антични, смърдеше на мухъл, вътре мръсно, озвучението калпаво, тоалетни...даже не помня имаше ли, нямаше като хората откъде да си вземеш нещо свястно за ядене вътре, няма food court, въобще яко соц. И аз не бих давал пари за нещо такова, бих предпочел да си дърпам торънти.

Така е, в Роял от години знаеха, че сградата ще бъде разрушена и не беше оправдано да влагат и стотинка.
По едно време киното в Дома на Културата проработи и реших да гледам последната част на Карибски Пирати. Беше август месец и едвам издържах на жегата до края на филма. Да не говорим за разфокусираната картина и калпавия звук.
Не са виновни киноманите в града, а предприемачите които държаха киносалоните.
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2113

Профил WWW
« Отговор #31 -: юли 04, 2010, 09:18:09 »

Че тя консумацията по време на соца си съществуваше дори в още по-грозен вид.

Моите спомени от дете, от соца...абе имаше едно кино с тераса, май сега е бингото на главната, но вече нямам спомени. Тези на най-предния ред на терасата хапваха слънчогледови семки и плюеха долу върху хората. "Звуците" не ги помня, но сипещите се отгоре семки ги помня. И по принцип, другият ми спомен от тези неща беше как столчетата се смъкваха, за да седнеш, защото бяха вдигнати по принцип. Понякога имаше такива дето не стояха вдигнати, а като минаваш по редицата, за да си сгигнеш до мястото, трябваше да ги вдигаш, за да минеш. Като ги вдигнеш, се оказваше че отдолу газиш върху слънчоглед. Не знам на колко време ги чистеха тия кина, ама основно с такива спомени съм останал. В Арена и Синема Сити поне със сигурност слънчоглед няма Smiley освен което си е чисто, топло и уютно.
Активен
DunavFc
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил Ел. поща
« Отговор #32 -: юли 06, 2010, 01:43:11 »

Трябва да знаете нещо,отностно консумацията на храни и напитки в салоните на Cinema City.Изрично се забранява,вкарването на всякакви консумативи извън кинокомплекса,дори едно сандвиче от МcDonalds,не може човек да вкара.И друго всички хранителни артикули в киното ( пуканки,безалкохолно,начо чипс и др.) ще бъдат на изключително високи цени.
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #33 -: юли 06, 2010, 01:58:55 »

Хмм... Чичо ми е разправял как като ходят на кино в Mall of Sofia (където също е Cinema City) си нагъват бутове от KFC в киносалона без проблеми. Съмнително е, че ще ги забранят, защото това ще бъде колосален автогол за мен.
Активен

Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1844

Профил Ел. поща
« Отговор #34 -: юли 06, 2010, 02:57:42 »

Айдее, чак бутове от KFC? Ами то ако е така, по-добре да направят един бар в киното и да сервират и студена биричка  Cheesy .
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #35 -: юли 06, 2010, 03:44:27 »

Може и пилешки крила да са били не помня  Cheesy
Активен

Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1844

Профил Ел. поща
« Отговор #36 -: юли 06, 2010, 03:55:03 »

Аз и с крилца я пия!
Активен
DunavFc
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #37 -: юли 06, 2010, 08:12:47 »

Явно,чичо ти е скрил храната,за да влезе в салона.
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2113

Профил WWW
« Отговор #38 -: юли 07, 2010, 12:11:20 »

Какви са тези изключително високи цени? Аз обикновено си вземам чипс, пуканки и минерална вода, не помня да са били на изключително високи цени. Верно не са като в магазина, ама все пак. А иначе, те си продават всичко каквото се очаква да ти трябва. В смисъл няма кюфтета, кебапчета или слънчогледово семе, ама какво да се прави, такъв е живота. Между другото много по-добре от Арена, където не можеш наистина нищо да вкарваш вътре с много малки изключения.
« Последна редакция: юли 07, 2010, 12:30:04 от n00b » Активен
DunavFc
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #39 -: юли 07, 2010, 01:50:29 »

Ако цените за храните и напитките в Русе бъдат,като тези в София,мисля че изключителн е много подходящо да се каже.Безалкохолно и пуканки са ти 5 лв + 5/9/12 (билет) и става много симпатична сума за "богати" хора,като нас русенците...
Активен
jorda
Sr. Member
Активен Активен

Публикации: 445

Профил
« Отговор #40 -: юли 07, 2010, 09:00:19 »

Все пак на кино не се ходи всеки ден. А и не е задължително всеки път да си вземаш пуканки
Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #41 -: август 05, 2010, 02:24:06 »

Месля,че това е темата, зада ви споделя Smiley От Понеделник в дома на културата ще има прожекции. Предвид плаката на МИСИЯ ЛОНДОН отпред и поради големия интерес към филма ви съветвам да проверите  Tongue
Активен
martin1991m
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил Ел. поща
« Отговор #42 -: август 07, 2010, 02:18:18 »

колко ли ще е билета?
Активен

Déjales decir que no es de verdad
Sé que nuestro amor siempre durará
Piensen lo que quieran pensar de mí
A mí me da igual
Yo vivo por ti
rusev_ivo
Гост
« Отговор #43 -: август 07, 2010, 04:29:41 »

Откога почват прожекциите. Някой ще снима ли плаката?
Активен
martin1991m
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил Ел. поща
« Отговор #44 -: август 07, 2010, 06:01:00 »

аз ще ходя към 7 часа и ще проверя какво има - дали нещо има изобщо  Lips Sealed

има само изложени 2 плаката на филма Мисия Лондон,но нито пише час,нито дата...нито цена за евентуални билети  дали изобщо ще има прожекция на филма  Huh?
« Последна редакция: август 08, 2010, 02:24:23 от martin1991m » Активен

Déjales decir que no es de verdad
Sé que nuestro amor siempre durará
Piensen lo que quieran pensar de mí
A mí me da igual
Yo vivo por ti
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)

Google e прегледал тази страница март 24, 2019, 05:38:09