Автор Тема: FIBA EUROPE CUP  (Прочетена 10485 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Неактивен

Публикации: 483

Профил
« -: юли 10, 2008, 04:12:12 »

Българският представител в турнира е Дунав-Еконт (Русе). Турнирът е еквивалент на Купата на УЕФА във футбола.
Тази година Дунав-Еконт е директно в групите и прескача квалификациите

GROUP C

1. DUNAV-ECONT (BULGARIA)
2. RIVAS FUTURA (SPAIN)
3. ALEXANDRIA ( ROMANIA) / CRVENA ZVEZDA BELGRADE (SERBIA)
4. ELIZTUR RAMLA (ISRAEL)

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Профил WWW
« Отговор #1 -: юли 10, 2008, 06:03:20 »

Страхотно нека да пускат билетите че нямам търпение да присъствам на всички домакинства.. Smiley Grin Grin

Профил Ел. поща
« Отговор #2 -: юли 10, 2008, 06:25:07 »

Какъв е регламента? Колко отбора ще се класират от групата?
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
*****

Профил WWW
« Отговор #3 -: юли 10, 2008, 06:31:09 »

Ми сигурно 2
Активен
DeYordanov
Sr. Member
****

Профил
« Отговор #4 -: октомври 12, 2008, 02:36:33 »

Профил
« Отговор #5 -: октомври 22, 2008, 05:18:53 »

Броени часове преди дербито остават вече. Утре е мача от 18:30 часа.

Профил
« Отговор #6 -: октомври 22, 2008, 06:28:27 »

Има ли билети все още, ако има от къде се купуват и колко струват?
Активен

Във форума се ражда истината.
DeYordanov
Sr. Member
****

Профил
« Отговор #7 -: октомври 22, 2008, 07:55:50 »

Останали са малко билети. Последния шанс е утре /в деня на мача/. Купуват се от касата на зала "Дунав" и са на цени 8, 5 и 3 лв.

Профил WWW
« Отговор #8 -: октомври 22, 2008, 08:48:19 »

Профил
« Отговор #9 -: октомври 22, 2008, 11:23:36 »

Дайте да се уговорим нещо да дойда с вас примерно. Евентуално какъв билет да зема че да сме заедно
Активен

DeYordanov
Sr. Member
****

Профил
« Отговор #10 -: октомври 23, 2008, 10:33:11 »

Ако изобщо са останали някакви билети си вземи за големия сектор - централната трибуна 8 лева струва....ама не знам как вървят нещата. Твърде вероятно е да няма билети вече за този сектор.

Профил
« Отговор #11 -: октомври 23, 2008, 11:08:26 »

Отборът на Дунав Еконт стартира с домакинска загуба участието си в група "С" на турнира по баскетбол за жени "Еврокъп" на ФИБА-Европа. След слаба последна четвърт русенки загубиха от израелския Елицур Рамла със 73:89.

През първата част двубоят беше равностоен с няколко смени на водачеството. С кош на ЛаТаня Уайт седем секунди преди почивката гостенките все пак се оттеглиха с аванс от 43:41. Домакините започнаха много слабо второто полувреме и до средата на третата четвърт позволиха на израелките да вземат аванс от 12 точки при 57:45.

Състезателките на Дунав успяха да съкратят пасива си до 57:61 преди последната част, в началото на която дори успяха да се доближат на 2 точки от съперничките си при 61:63. В последствие обаче израелките заиграха по-активно и постепенно увеличиха преднината си, която в края достигна до 16 точки.

Най-полезна за домакините беше Дейниъл Пейдж с 27 точки и 5 борби. Вероника Бортелова добави 16 точки. От Елицур се отличи ЛаТаня Уайт с 32 точки, 6 борби и 5
асистенции. Олена Огородникова завърши с 21 точки и 6 борби.

В другия мач от групата със силна игра в началото и в края Ривасекополис (Испания) разби Цървена Звезда (Сърбия) с 84:57 (22:9, 20:19, 15:17, 27:12).

Срещи от първия кръг в група "С" на европейския клубен турнир по баскетбол за жени "Еврокъп" на ФИБА-Европа:

Дунав Еконт (Русе) - Елицур Рамла (Израел) - 73:89 (25:25, 16:18, 16:18, 16:28)

най-резултатни:
- за Дунав - Дейниъл Пейдж 27, Вероника Бортелова 16
- за Елицур - ЛаТаня Уайт 32, Олена Огородникова 21

Ривасекополис (Испания) - Цървена Звезда (Сърбия) - 84:57 (22:9, 20:19, 15:17, 27:12)