Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Феноменът "Агенция за недвижими имоти"  (Прочетена 46164 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« -: октомври 29, 2008, 09:45:35 »

Искам да разкажа нещо, което е много показателно за момента Smiley. По принцип умните хора са казали, че не може да разбираш от всичко. Нищо, че в България тази приказка се опровергава постоянно Smiley Това се случва и с някои от русенските агенции за имоти. Понеже работата им намаля, доста, в сравнение с минали години, изведнъж те решиха, че ще печелят издавайки собствено списание за имоти. Няма лошо ... ама ... според мен, би било по-добре да си оправят бакиите в собствения сектор, отколкото да се впускат в издателския бизнес Smiley А бакии има за оправяне и това е видно за всеки човек, даже и без да е търсил или продавал имот. Но явно управителите на тези агенции не ги виждат ... ще разберем до кога Smiley ...

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208

Профил
« Отговор #1 -: октомври 29, 2008, 10:31:06 »

Може и оптимистично да се погледне на нещата. Я си представи, че бяха решили да правят банка, за да си кредитират клиентите или още по-зле - да влязат директно в строителния бранш. Cheesy
Вече се говори за нова бизнес-стратегия, наречена АНИфикация, която се определя като тотално несвързана диферсификация. Предстои бизнес фекализация, или поетапно излизане от пазара на неуспешните анификации. Пазар, кво да се прави...
Активен
oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 89

301910591
Профил WWW
« Отговор #2 -: октомври 30, 2008, 10:58:52 »

Аз за пореден път ще кажа че вместо да бъдат вложени пари в интернет реклама и сайтове ... хората се занимават с направата на никому неизвестен вестник. Особено в тия времена тепърва да налагаш вестниче с размер А4 е меко казано налудничево .....  Azn
Активен
add
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #3 -: ноември 12, 2008, 09:58:15 »

Налудничево или не , хората се опитват да правят нещо в новата ситуация......не са седнали да се вайкат и да се оплакват.....едно е да издаваш и рекламираш на себестойност друго е да плащаш на монополисти който си правят каквото си искат.....забелязах че агенците които са в новото списание излизат от Русенски имоти...и вкрая на краещата всеки си знае как му е бизнеса.....отстрани изглежда едно ......но вътреееее....
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: ноември 12, 2008, 11:44:39 »

Smiley Излизат или ги карат да излязат? Ако това е едно и също, съм съгласен. Макар, че аз не виждам как на един здравомислещ човек може да му се повлияе със суперлативи. А колкото до работата на себестойнос ... това са смешки! Smiley Все едно да се хващаме на думите: "Цена на производител" .... Или "без комисион"
« Последна редакция: ноември 12, 2008, 11:53:00 от SW2FL » Активен
oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

301910591
Профил WWW
« Отговор #5 -: януари 05, 2009, 01:07:21 »

Налудничево или не , хората се опитват да правят нещо в новата ситуация......не са седнали да се вайкат и да се оплакват.....едно е да издаваш и рекламираш на себестойност друго е да плащаш на монополисти който си правят каквото си искат.....забелязах че агенците които са в новото списание излизат от Русенски имоти...и вкрая на краещата всеки си знае как му е бизнеса.....отстрани изглежда едно ......но вътреееее....

наистина се "опитват" ...... неуспешно обаче ... нали се сещаш
кви монополисти кви 5 лв. .... така като гледам и ти си от някоя мизерна агенциика гледаща само да изцоца комисионната от купувач/продавача .... толкова сте ми ясни че чак сте ми смешни. 

я се сети кви комисионни се вземат ... и за какви цигански номера става на въпрос .... мога да ти говоря до утре .... 4е и до вдруги ден ...

И като го изпляскат тва : Real Estate Agency и ми се повръща ..... а вътре ... мизерно бюро с компютър от на баба ми времето.  Тва ако са агенции .... истината е че в града има около 2 максимум 3 АГЕНЦИИ ... които си разбират от работата !!!

ае помисли си върху тва и пак говори ... професор Наумов

Активен
add
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: януари 05, 2009, 05:00:13 »

Много омраза бе човече......брееееййй как се набра само .....успокой се  ще ти стане нещо....
Активен
oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

301910591
Профил WWW
« Отговор #7 -: януари 05, 2009, 05:31:10 »

Много омраза бе човече......брееееййй как се набра само .....успокой се  ще ти стане нещо....

Що бе пиле ... тва не е омраза ... тва е просто реакция от опита който имам с такива като теб  Cool
Активен
add
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: януари 05, 2009, 05:39:06 »

Явно всичко знаеш човече...как успяваш ...
Активен
oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

301910591
Профил WWW
« Отговор #9 -: януари 05, 2009, 05:41:28 »

Явно всичко знаеш човече...как успяваш ...

природно надарен можеби ....

та не разбрах коя агенция представляваш ... кажи че така не е интересно
Активен
oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

301910591
Профил WWW
« Отговор #10 -: януари 05, 2009, 05:45:18 »

или можеби някой друг път ще ни разкриеш тайната  Cool
Активен
add
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: януари 05, 2009, 05:56:00 »

Еее.......ти човече вече си отговори сам още преди да попиташ...сложи етикетите ,направи изводите ....реши че съм от мизерна агенцийка и защо въобще трябва да съм от агенция....незнам.... явно това е най-лесното обяснение за твоето мозъче....
Активен
oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

301910591
Профил WWW
« Отговор #12 -: януари 05, 2009, 06:00:42 »

охохо честно ми е много смешно с теб .....

знаеш ли като пишеш така поне се покажи кои си .... застани зад думите си .... лека справка с твоя email в гуугъл и всичко е ясно нали се сещаш ..... та ще кажеш ли коя агенция представляваш или да го правя аз, нека е ясно на читателите.

п.п.
сега като гледам от коя агенция си .... мога да кажа че това е другата сериозна фирма .... но да видим ...  е ?
чакам да видя
Активен
add
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: януари 05, 2009, 06:16:41 »

Феномена "Агенция за недвижими имоти " е като всички феномени в България....тук всичко е "феноменално"...кажи една професия или бранш който да не е .....но и навсякъде има и такива който поне се опитват да работят професионално истината е, че не винаги се получава ....но....така са нещата ....
Активен
oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

301910591
Профил WWW
« Отговор #14 -: януари 05, 2009, 06:44:07 »

Феномена "Агенция за недвижими имоти " е като всички феномени в България....тук всичко е "феноменално"...кажи една професия или бранш който да не е .....но и навсякъде има и такива който поне се опитват да работят професионално истината е, че не винаги се получава ....но....така са нещата ....

права си Златке така е !
малко ми е мъчно че не обаждаш от коя агенция си но ще го преживея Smiley
почваш да ми харесваш  Cheesy
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.025s, 2q)

Google e прегледал тази страница ноември 15, 2019, 05:48:41