Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мястото  (Прочетена 8035 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« -: юни 03, 2008, 05:19:17 »

Много приятно заведение. На два етажа, има и тераса, има и маси навън. Обслужването е на ниво, храната - вкусна, музиката много приятна и ненатрапчива. Намира се до ДАВ на Александровска Smiley

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4610

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: юни 03, 2008, 05:30:31 »

Всичко това е вярно, но нямам представа от цените и от притеснение да не са драстично завишени, досега не съм сядал там. Може ли някой да сподели инфо в това отношение?
« Последна редакция: юни 04, 2008, 08:38:59 от Orthodox » Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: юни 03, 2008, 05:39:51 »

По-нормални са от на някои места, но не е и евтино. От 5-6 до 10 лв порция ядене. Бира 1,90-2 лв за 500 мл. Пица 7-8 лв. Но е вкусно.
Но не е като да не можеш да хапнеш нещо за под 10 лв. Сметка за 4-ма снощи беше 35 лв.
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #3 -: юни 03, 2008, 11:28:29 »

Аз бях редовен но последните месеци влошиха обслужването и намалиха грамажа на порциите. Определено го посещавам по рядко. Не повече от 3-4 пъти месечно.
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: юни 04, 2008, 09:39:19 »

За грамажа не мога да кажа, не съм ходил преди. Но порциите бяха добри. Особено сачовете Smiley
А обслужването беше много добро, сервитьорката беше страшно любезна и усмихната.
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #5 -: юни 04, 2008, 04:00:51 »

Аз просто казвам че няма нищо общо с преди. И като цяла всичките му заведения си занижиха нивото и качеството за сметка на цените. Дъблина същата работа а за Чифлика да не говорим.
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #6 -: юни 04, 2008, 04:58:58 »

То в Чифлика на български говори май само персонала. Клиентелата е откъм другата страна на Дунава. И цените станаха като за тамошните доходи, на които ние можем само да дишаме праха... Angry
Активен

Mary Angel
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #7 -: октомври 29, 2008, 04:36:41 »

Здравейте, да се изкажа по темата:
вчера бях на Чифлика, цените са като на другите заведения по центъра от този калибър, направи ми впечатление, че в делничните дни не е така шумно както петък и събота, когато става такава дъндания, че не можеш да си чуеш мислите. Малко са показни, но това се харесва на чужденците, имам предвид забиват шъшлиците в тавана и ги палят.
Относно Мястото - качеството на храната е променливо. Преди време си поръчвах една салата с гъби, но последния път, когато си я поръчах, гъбите бяха на половина; реших да прбвам друго ястие - първият път беше превъзходно, да си оближеш пръстите, но вторият - нямаше нищо общо, отврат. Разбрах, че имало 2 готвачи - единият готви супер, а другия - буламачи. Доста неприемливо, нали?
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #8 -: октомври 29, 2008, 05:12:53 »

Добре дошла във форума! Преглеждай го редовно и пописвай в темите - има какво интересно да се прочете и види в дискусиите. Да се надяваме, че в твое лице форумът придобива още една русенка, която обича града си и не е безразлична към съдбата му!
Активен

deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: октомври 29, 2008, 11:46:40 »

Какво реноме се постига с добър и кофти готвач? Това е малко като лотария Cheesy
Активен
Garelli
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #10 -: ноември 29, 2008, 02:04:29 »

Здравейте и от мен.
Понеже стана въпрос за заведение от веригата Фурнари, да не отварям нова тема, искам да споделя, че тия дни Дъблин отваря отново. Доколкото разбрах Филипо вади някви нови жокери - сутеренната зала щяла да бъде ВИП, с членски карти, но дали ще е така ше видим. Аз лично нямам търпение да смачкам отново един страхотен свински джолан.... дано да ги предлагат пак  Cheesy
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: ноември 29, 2008, 12:03:31 »

ВИП? Че откога пък има и ВИП общество... Човека май не иска парите на обикновените хора.
Активен
Pfote2
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1165

снимка 12. септември 2015 остров Елафонисос

Профил
« Отговор #12 -: декември 05, 2008, 08:36:24 »

Това Чифлика къде е? Да не би да е срещу старата пожарна, в началото на Отец Паисий, срещу двора на мъжката гимназия? Срещу бившето KFC. Бях там в едно. Обядвах сносно. Хубава българска храна. Таратори, чесъни, кьопоолута, боб. Аз това ям в българските заведения. Приветливо обслужване, но тъмнината беше направо убисйтвена. За цени не знам. Тогава 2006 г. не ги и гледах. От тази година вече гледам, защото се приближават с огромна скорост към западноевропейските. Поне тия в София.
Та, в същото заведение, докато бях там, влезе (ако е същото заведение - едно доста сумрачно, с предверие) един англичанин и поиска менюто. Госпожицата явно не разбра и взе да му говори без прекъсване нещо, което тя мислеше за необходимо, което пък не беше по кефа на англичанина и той и ревна (буквално) The English menu! Чете, чете на тъмнината и си излезе.
Аз съм ходил там два пъти. И двата пъти най-шумните бяха някакви местни, русенски, бизнес-величия от руски произход и явно и с такъв матерен език. До такава степен натрапчиво, че в тихото заведение човек волю неволю се вслушва. Сега с румънците, както чета тука, няма да е друго.
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1192

Профил
« Отговор #13 -: декември 05, 2008, 11:55:02 »

Това Чифлика къде е? Да не би да е срещу старата пожарна, в началото на Отец Паисий, срещу двора на мъжката гимназия? Срещу бившето KFC.

Точно Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.075 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 25, 2019, 10:18:22