Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Дискотека  (Прочетена 106299 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Flying spur
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 517

Nothing good comes easy

Профил WWW
« -: април 24, 2008, 08:26:44 »

Подготвя се откриването на нова дискотека на два етажа в Русе. Музиката ще бъде "house". Когато науча повече веднага  ще го напиша.

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
ftubusa
Hero Member
Активен Активен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #1 -: април 24, 2008, 09:46:04 »

Дискотеката ще е на мястото на хазарт клуб балкан. Точно срещу Мулен Руж, а сабственик ще е същият който е на Опиум.
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2113

Профил WWW
« Отговор #2 -: април 24, 2008, 10:29:36 »

Я, ново хаус клубче Smiley

Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #3 -: май 05, 2008, 05:26:29 »

аман...... точно на Русе му трябват още 15 000 хаус клуба... всъщност е много тъпо, имаме много дискотеки, от които до колкото знам няма нито една чисто хаус клуб, всичко е на вечери - тая вечер чалга, утре ретро, вдругиден хаус и не знам си какво. Много е глупаво.
Направо ми писва от тия нощни заведения. За град като нашия не мисля, че му трябват толкова много от този тип. Да вземат да се хванат и да направят някой клуб с музика от различна принадлежност. Има търсене. Какво чакат!?  Shocked
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #4 -: май 05, 2008, 05:29:07 »

така е модерно
всеки ден различно
Активен
Flying spur
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 517

Nothing good comes easy

Профил WWW
« Отговор #5 -: май 13, 2008, 09:26:46 »

Много се надявам сградата на бившия хотел "Балкан" покрай тези нови магазини и дискотека да придобие пак подобаващ вид( да я боядисат и осветят) и да краси още повече "Александровска".
Активен
Русчуклия
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1391

Профил
« Отговор #6 -: май 13, 2008, 10:44:41 »

като ще е този на Опиум се надявам интериора да е поне толкова добър Smiley
Активен
oprev
bulgarianight.com
Administrator
Jr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 89

301910591
Профил WWW
« Отговор #7 -: юни 12, 2008, 10:34:39 »

като ще е този на Опиум се надявам интериора да е поне толкова добър Smiley

че на опиум пък кое ти харесва  Azn
Активен
niki67
Гост
« Отговор #8 -: юни 12, 2008, 10:38:26 »

Кой ще ме светне къде е този Опиум? Последно съм бил в дискотека на Славянска, срещу бившия моряшки кореком, уф, как се казваше...пак нещо май със О беше, и с неприлични рисунки по стените Smiley
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #9 -: юни 12, 2008, 10:45:00 »

Опиум е двойник на оная кочина Син Сити в София. Даже собствениците са същите и интериора е 1:1.

А за Балкан, кога мислят да отварят там? Има ли напредък?
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4674

Профил Ел. поща
« Отговор #10 -: юни 12, 2008, 10:52:44 »

Кой ще ме светне къде е този Опиум? Последно съм бил в дискотека на Славянска, срещу бившия моряшки кореком, уф, как се казваше...пак нещо май със О беше, и с неприлични рисунки по стените Smiley

Опиум, Ники (пише се Oppium), е в помещението, дето някога беше Бинго Барса-Стоичков, а още по-рано - заведението Старата круша. Сещаш се - на Александровска срещу Общинска банка и старото МВР...
« Последна редакция: юни 12, 2008, 11:08:49 от Orthodox » Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
niki67
Гост
« Отговор #11 -: юни 12, 2008, 10:56:38 »

Е как няма да се сещам, в Старата круша колко аперитиви сме пили Wink  а после и в Бингото що пари сме профукали Wink като беше на мода. Аз не, ама колегитеее.....аз хазарт не играя, само 2-3 пъти съм опитвал да изиграя по 1 картон и естествено, не съм печелил. Smiley

Хъм, значи там сега е дискотека? Егати. Пък n00b, не я знам тая кочина Син Сити...мноооооого рядко ходя по дискотеки, то аз като бях на 20г не ходех, та сега ли.
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #12 -: юни 12, 2008, 11:07:30 »

О, ама как, там се събира елитът на шоубизнеса в страната, хаха. Особено такива от сорта на Азис. Иначе в София, това е онази червена сграда на площад Македония. Коледното ни парти беше там, блях. Гадно място.
Активен
niki67
Гост
« Отговор #13 -: юни 12, 2008, 11:11:24 »

Щом Азис ходи там, как няма да НЕ е гадно. Тоя гнусар само като го видя и ми се повдига. Много, много лошо говори за нашия народ фактът, че той има толкова фенове. Пфу.
« Последна редакция: юни 12, 2008, 11:21:20 от niki67 » Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4674

Профил Ел. поща
« Отговор #14 -: юни 12, 2008, 11:14:55 »

О, ама как, там се събира елитът на шоубизнеса в страната, хаха. Особено такива от сорта на Азис. Иначе в София, това е онази червена сграда на площад Македония. Коледното ни парти беше там, блях. Гадно място.

Да, там някога беше кино. И досега помня, че там гледах нашумялата навремето сълзлива индийска мелодрама "Слонът, моят приятел"... (Бях студент в София от 1982 до 1987.) Впрочем, за Син сити се знаеше, че е любимо място на пикльото-пияндурник Глъвътъ... Свинска история, гнусотия... То, като се замислиш, още с името си този вертеп е прокълнат - Град на греха(!)... Блях! Roll Eyes
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.121 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница декември 06, 2019, 12:05:01