Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Рибни ресторанти  (Прочетена 38420 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ystoyanov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 664

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #30 -: декември 03, 2011, 11:09:21 »

Днес попаднах на нещо интересно на кея. Прилича на ресторант, а и е много вероятно да спада към категорията "рибен"  Grin
Някой посещавал ли го е?
Да, изглежда сега го отварят. Не съм го посещавал, но днеска видях листовки- рекламки разхвърляни по центъра. Това вероятно е същия понтон, дето го коментирахме с пфоте2 във връзка с плаващия басейн. Значи излезе, че няма да е плаващ басейн, а рибен ресторант.

Picture 824.jpg
Рибни ресторанти
* Picture 824.jpg (323.76 KB, 1349x1887 - видяно 2516 пъти.)
Активен
Велков
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #31 -: декември 30, 2011, 10:07:20 »

Здравейте, тъй като темата е интересна за мен и считам, че има какво да кажа, си позволявам да коментирам. В споменатия тук ресторант по пътя за Рибарската колиба с/у остров Люляка все още не съм бил, но съм чувал хубави отзиви от хора, които разбират от риба. Мога също да ви препоръчам ресторант "Чинчила" на кея, улица "Омуртаг" и до него един друг ресторант "Виена". И в двата има винаги прясна дунавска риба и то от по-висша класа. Почти винаги има и рибена супа също от дунавска риба. И двата ресторанта в пълна сила заслужават определението рибни. Имам добри впечатления и от ресторанта в бившия Дом на българо-съветската дружба. Той не е рибен ресторант, но могат да ви приготвят отличен и вкусен пресен сом. Ако го консумирате и с охладено Шардоне /без значение серията, за предпочитане "Данубия"/ от Винпром - Русе, ще останете изключително доволни. За съжаление нашия град не предлага други възможности за консумация на качествена риба, засега, но доколкото знам няма и особено платежоспособно търсене. А хубавата риба вече е все по-рядък вид в природата /ако въобще я има/ и съответно цената й ще става все по-висока.
« Последна редакция: декември 30, 2011, 10:08:52 от Велков » Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3194

Профил
« Отговор #32 -: декември 30, 2011, 12:44:44 »

На Чинчилата по принцип съм фен, но не съм пробвал рибите. Вечер да седнеш лятото на онази тераска и да мезиш на фона на залеза си е класика. Само ме поизнерви фактът, че малко цените им се разминават на касовата бележка и в менюто. За Виена ми прави впечатление, че е вечно празен и тва определено не ме стимулира да седна.
Активен

Във форума се ражда истината.
Велков
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #33 -: декември 30, 2011, 08:49:05 »

На Чинчилата по принцип съм фен, но не съм пробвал рибите. Вечер да седнеш лятото на онази тераска и да мезиш на фона на залеза си е класика. Само ме поизнерви фактът, че малко цените им се разминават на касовата бележка и в менюто. За Виена ми прави впечатление, че е вечно празен и тва определено не ме стимулира да седна.

За Виена - човекът, който го е наел, определено разбира от хубава риба и как да я приготви. Често пъти лично обслужва клиентите, въпреки, че и младата сервитьорка е чудесно същество. Не коментирам цените, не са ниски, но както вече казах, дунавската риба не заслужава да е евтина и няма как да е евтина.
Активен
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2294

Профил Ел. поща
« Отговор #34 -: януари 18, 2012, 09:48:32 »

Малко реклама на новото заведение "Понтона"
http://www.ruseinfo.net/news_96965.html
Активен
Zihuatanejo
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #35 -: януари 19, 2012, 02:27:04 »

Заслужава си рекламата. Това е едно от заведенията тип "различни", които всеки град трябва да има. Предполагам, че много русенци ще водят именно там гостите си от други краища на страната и света.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #36 -: януари 19, 2012, 08:00:55 »

Готино! Айде някой като отиде и да пише как е.
Активен

vzlatev
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил Ел. поща
« Отговор #37 -: януари 19, 2012, 08:35:11 »

един приятел ми го похвали миналата седмица...каза че всичко е било ок. Само дето аз не съм фен на дунавската риба Sad
Активен

фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1195

Профил
« Отговор #38 -: януари 19, 2012, 09:42:21 »

Ох, ох, това понтонче кърти стомаси!
Ако им е добър готвача и не са цифромани, смятам да обърна подобаващо внимание като се стопли на тази "сенчеста паулба, където да се наслаждавате на речния бриз и залеза на слънцето над голямата река" 

п.п. дано имат и Шуменско, че да са по-пивки залезите Embarrassed
Активен
mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #39 -: януари 19, 2012, 12:54:14 »

Много доволно! Smiley В това заведение петък,събота и неделя е лудница. Иначе през седмицата по спокойно. За цените какво да кажа сравнително добре 2ма души като се има впредвид със ракия, салата, бири и риба около 23 лв излезе. Иначе Шарана е 6 лв. Отново ще го посетя. Уютно е, не се пуши! Smiley
Активен
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1195

Профил
« Отговор #40 -: януари 19, 2012, 02:32:34 »

Уютно е, не се пуши! Smiley

Тъй, тъй, сега ако кажеш че има и детски кът, тоя понтон хептен ще избие рибата и в прекия и преносен смисъл.

п.п. Дали ще доживеем времето, когато по ресторантите освен детски кътове, ще се предлагат и кътове за правене на деца   Kiss
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #41 -: януари 19, 2012, 03:16:14 »

Фараш, то има цели такива домове. Само че там ако успееш да направиш дете, се счита че си превъртял нивото...

Цитат
За цените какво да кажа сравнително добре 2ма души като се има впредвид със ракия, салата, бири и риба около 23 лв излезе.
Марто ако и двамата сте мезили с аперитивче преди основното, офертата е адска, не просто "сравнително добре"
Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #42 -: януари 19, 2012, 08:32:14 »

1 голяма ракия, 1 рибарска салата, 1 порция пържен шаран с картофи, 1 порция пилешки флейки, 2 големи бири, 2 филийки хляб = 23.50
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #43 -: януари 20, 2012, 09:05:12 »

Явно само единият е мезил - значи офертата е "сравнително добра"  Smiley
Активен

Siko
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #44 -: януари 28, 2012, 08:48:07 »

Как може да се стигне до ресторант Понтона с кола?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница октомври 14, 2019, 06:20:26