Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: “Френдли хаус”  (Прочетена 31211 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2066

Профил WWW
« Отговор #30 -: юни 23, 2008, 09:10:48 »

Сградата ми се струва има нужда от реновиране. Имам предвид тази с това заведение и Европа.
Активен
niki67
Гост
« Отговор #31 -: юни 23, 2008, 10:23:36 »

И аз да се изкажа, като вече консумирал там вчера. Обстановката е мн добра, обзавеждането е супер, сервитьорките са симпатични, НО! Климатизацията на втория етаж е под всякаква критика, цените никак не са ниски и сервитьорката нещо по едно време й прещрака и почна да дъни посудата в масата, после пак й прещрака и пак стана мн любезна. Абе странна работа. Иначе заведението като интериор наистина е мн приятно и няма нищо общо с оная дупка Диди. Едва ли обаче пак ще седна там...
П.П. За гледане на мач е мн добро с плазмите.

Супер точно го е казал Росен. Подчертал съм най-същественото според мен Cheesy Иначе и аз гледах там един мач, значително по-добре е отколкото на площада.

офф/ за въпросния площад - не знам кой кретен е решил екрана да бъде под ъгъл, много е гадно. Екранът е ужасно малък, нищо не се вижда, освен това и звукът от старите амортизирани колони не се чува. Ужасно е. Направо не става за гледане. Спомням си преди 10 години за световното, екранът беше сигурно два пъти по-голям и гледаше фронтално към шадравана, та отвсякъде да се вижда. Странно, за 10 години уж технологиите са отишли много напред, пък не можаха един свестен голям екран да сложат /офф
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #32 -: юни 23, 2008, 12:59:43 »

Екранът е под ъгъл, за да се вижда от всички на бирения фест, понеже сцената е по средата! Ако е там, където е, и не е под ъгъл, познай кой какво ще вижда. Айде преди 10 години да не е имало по-голям екран, ти си бил по-млад и ти се е струвал по-голям Cheesy
Активен
niki67
Гост
« Отговор #33 -: юни 23, 2008, 01:07:13 »

Поне два пъти беше по-голям екранът преди 10 години, а и образът беше много по-хубав! Звукът също. Ти пък си бил дете и затова не знаеш как е било! Cheesy А през времето от началото на европейското до сега почти нямаше бирен фест - той почна в петък, но за сметка на това пък минаха почти всички мачове! Отвратително беше да се гледат там. Два пъти опитах и двата пъти съжалих. Екранът не само, че е много малък, но и качеството на образа не е добро. И за мен ъгълът е идиотски, съжалявам - но е идея на болен мозък, и така поставен, екранът не се вижда добре просто от никъде. Мястото му е много зле избрано. Като сложим ужасния звук и лошото му качество, идилията става пълна Cheesy Сорри, моето мнение е това.
И забравих, за екстра има и едни мушици, които непрекъснато се пъхат в носа и ушите - особено на късния мач Huh?
« Последна редакция: юни 23, 2008, 01:09:59 от niki67 » Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: юни 23, 2008, 01:24:50 »

ОК, няма да споря. Май всичко ти е криво... превърнал си се в софиянец изглежда. Казах ти защо екранът не може да е в центъра - има сцена за концерти! А преди 10 години надали някой екран е имал такъв контраст посред бял ден. Технологията е коренно различна...
Със здраве!
Активен
niki67
Гост
« Отговор #35 -: юни 23, 2008, 01:30:50 »

Абе, нищо не ми е криво, а преди въпросните 10 години екрана беше от лявата страна на сградата на общината някак си, освен това фронтално, и се виждаше прекрасно отвсякъде. Не знам просто има ли някой, на когото да му е харесал сегашният екран. Аз нито можех да видя, нито да чуя нещо. Затова и ходих във Френдлито единия път, че там имат хубава плазма наистина и много хубаво се вижда. То е много хубаво да си позитивно настроен, ама що пък да казваш на черното бяло? Smiley

"Май всичко ти е криво... превърнал си се в софиянец изглежда"
Пръв път чувам за такова деление - че на софиянци всичко им е криво, а другите виждат всичко оптимистично ?!?  Huh? Roll Eyes Cheesy Cheesy
Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #36 -: юни 23, 2008, 01:35:32 »

Ъъъ ако става въпрос за онази видеостена тогава, тя беше с прожектор. Няма абсолютно никаква възможност образът да е бил по-добър. Дори и на тъмно. Най-малкото има прах и насекоми, но като оставим това настрана, цветовете винаги леко се деформират при прожектиране върху каквато и да е повърхност. И не на последно място, да се фокусира така че образът да е по-малко размазан отколкото върху LED екран граничи с невъзможното (или поне ще е някакъв висш пилотаж).
Активен
niki67
Гост
« Отговор #37 -: юни 23, 2008, 01:40:35 »

ъъъ, ти си спец и не мога да споря с тебе за технологията. Не знам с прожектор ли е било или с кво, но образът беше кристално ясен, дори си спомням на четвъртфиналите Хърватия като би Германия с 3:0, че при единия гол съвсем ясно се виждаха всички мускули по крака на хърватина, който вкара Cheesy Cheesy Образът беше по-добър от сегашния, това мога да кажа като зрител. И екрана беше двоен. По дяволите, питайте някого, който е гледал тогава и си спомня. Аз повече няма да споря Smiley
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #38 -: юни 23, 2008, 01:54:00 »

ОК, но онова с прожектора може да се гледа само на тъмно, а този LED екран има убийствен контраст и цепи мрака. Вижда се от много по-далече. Стига бе, бяхме седнали чак пред паметника на свободата и се виждаха лицата на играчите идеално. Въпрос на вкус. Ако си гледал прекалено отблизо, си виждал секторите от екрана. Той е съставен от отделни светодиоди на секции и от близо се виждат. Освен това този екран струва N пъти повече от онова с прожектора Cool
Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #39 -: юни 24, 2008, 09:51:17 »

Ники... съжалявам, че и аз ще ти споря, но всъщност образа е просто страхотен... и екранът никак не е малък. А е под ъгъл защото ще има сцена на самия малък площад...Иначе за звука си адски прав, но просто е невъзможно една нова плазма от този калибър да граничи с някакво платно и прожектори... макар да не съм била там тогава...
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3194

Профил
« Отговор #40 -: юни 24, 2008, 11:28:02 »

Айде и аз да се вкюча в спора. Преди 10 години екранът беше точно на мястото на сцената и не беше екран а платно. Пред него стояха едни хора с масичка, на която имаше телевизорче и проектор. Действително беше мн по-голямо, но за сравнение м/у качеството на картината не може и да става въпрос. За да дават мач тогава, чакаха да се стъмне и се пропускаха по-ранните мачове. По-хубавото тогава беше, че Калчев беше наредил целия площад в пейки и хората гледаха мн удобно. Сега преди феста нямаше никъде допълнителни пейки. Екранът обаче сега е страхотен! Бях седнал чак накрая на шадраваните, почти до Паметника на свободата и въпреки чадърите м/у мен и монитора, нямах никакъв проблем да го виждам, както и резултата.
Крисе, твойта приятелка във Френдли да не е с малко пиърсингче на носа?
Активен

Във форума се ражда истината.
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #41 -: юни 24, 2008, 12:23:27 »

Не  Cheesy
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #42 -: юни 24, 2008, 12:26:21 »

Тя май въобще няма приятелка там Cool
Активен
niki67
Гост
« Отговор #43 -: юни 24, 2008, 01:26:37 »

хубаво бе Cheesy нека е на вашата Cheesy нямам спомен дали е било на платно или не, мисля си, че не беше платно, а екран, но както и да е. Виждаше се много по-добре от сега, ама като ви харесва това малко екранче под тоя идиотски ъгъл, гледайте си го. Роска, ти си само за летец с това зрение, егати, сбъркал си си професията Cheesy

Във Френдлито не са лоши сервитьорките, макар че са доста слабички, особено едната с дългата черна коса Cheesy и интериора е хубав, а най-вече плазмата. Цените им са още по-хубави, ама щом не са ви високи, значи има още накъде да се вдигат:)
« Последна редакция: юни 24, 2008, 01:28:31 от niki67 » Активен
n00b
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #44 -: юни 24, 2008, 01:53:46 »

Ъъъъ малко екранче, хм 4х4 метра. Диагоналът според питагоровата теорема е корен квадратен от 4^2+4^2, т.е корен квадратен от 32, което е 5.65 метра (грубо). 5.65 метра са 565 сантиметра, а 565/2.54= 222.4 инча.

Та значи това е един 222-инчов телевизор на практика Smiley Би било готино да си го сложа в хола, но пък височината на стаите по принцип е 2.50 метра и няма да се събере Sad
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 25, 2019, 01:38:50