Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нестихващ огън  (Прочетена 9276 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
swifter
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Профил
« -: февруари 02, 2011, 12:42:42 »

Всеки уважаващ себе си русенец знае за какво иде дума, всеки е праснал по едно "Паучи". Като цяло добри цени, сравнително добри порции, вкусна хранаа Smiley Само немоа да разбера как го правят тоя подлютения сос, много ме кефи мамка му ! Cheesy Споделяйте мнения и препоръки ако имате Wink

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен

It's my life and it's now or never ...
jori82
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: февруари 02, 2011, 01:21:54 »

това там срещу халите ли беше бе или се бъркам
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #2 -: февруари 02, 2011, 01:45:54 »

Мне. Нестихващ огън в момента се намира точно до еталбондовото страшилище на центъра (CC Royal) от страната на Александровска. Преди беше срещу ОУ Отец Паисий и пилетата, където сега е Colin's.
« Последна редакция: февруари 02, 2011, 01:50:19 от Valentin_K » Активен

jori82
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: февруари 02, 2011, 04:21:07 »

е да де халите са ЦБА сега а до цба е Отец Паисий . Говорим за едно и също. Незнаех че това до рояла е същото заведение от едно време . Иначе като ученик се тъпчех с паучита (2000г. Тогава си бяха срещу халите, ЦБА, Отеца) Smiley
Активен
Искрен
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 122

Профил Ел. поща
« Отговор #4 -: февруари 02, 2011, 10:25:59 »

Има и едно срещу СОУ"Йордан Йовков" до спирката. Мисля, че са от същава верига.  Smiley
Активен
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #5 -: февруари 02, 2011, 11:20:21 »

е да де халите са ЦБА сега а до цба е Отец Паисий . Говорим за едно и също. Незнаех че това до рояла е същото заведение от едно време . Иначе като ученик се тъпчех с паучита (2000г. Тогава си бяха срещу халите, ЦБА, Отеца) Smiley

Имаше още един китайски ресторант, който беше съвсем срещу халите, където сега е Кенвелото. Той пък мисля се измести до музикалната гимназия. Не знам обаче дали е още там.
« Последна редакция: февруари 02, 2011, 02:01:12 от Valentin_K » Активен

swifter
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Профил
« Отговор #6 -: февруари 02, 2011, 03:33:24 »

До музикалното беше Син ин или нещо такова, но го премстиха в City art Hotel и се казва бамбук, нещо такова, май трябва да се направи guide за китайските ресторанти в Русе Cheesy
Активен

It's my life and it's now or never ...
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« Отговор #7 -: февруари 02, 2011, 09:47:46 »

Дзиа Дзиа се казваше като беше до музикалното и си неше брутална дупка. Иначе за паучитата или добро или нищо. Наистина пикантният сос им е уникален, особено в/у ориз със пиле и зеленчуци. Редовно си купувам от там за обяд като съм на работа.
Активен

Във форума се ражда истината.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.091 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 07, 2019, 12:01:55