Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бирария  (Прочетена 5307 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3194

Профил
« -: март 03, 2019, 02:18:09 »

Като фен на този тип заведения, определено ми липсва някое такова по-засукано в града. Говоря за местенце с широк набор от крафт бири, ако може и някоя друга наливна екзотика. Затварянето на Хулиганс, необяснимо за мен, си остави незапълнена празнина. В момента имаме Роджърс, с отвратително обслужване и Тангра, което не е лошо. Липсва ми обаче автентичният бирен уют, приглушена светлина, пъбовата атмосфера и дъненето на рочец. Подочух, че скоро време се очертава отваряне на заведение със собствена бира - тип пловдивския Йегерхоф, бирария Трявна, Пивоварната в Бургас. Дано е вярно и стане скоро.

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен

Във форума се ражда истината.
Русенец
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1820

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: март 03, 2019, 03:05:35 »

"Хулиганс" нямаше възможност за лятна градина и това лятото много го дърпаше назад. Ако ти правеше впечатление, по време на "най-разгорещения" летен период, заведението просто беше затворено. Появата на "Роджърс" (по-ниски цени), също дръпна клиентела. Като сложим и ремонта на улицата, явно съвсем се е демотивирал собственика. Просто минаха времената, когато там изобщо нямаше свободни места и или се чакаше доста на крака, или се запазваше маса. Иначе ми беше любимата русенска бирария и за мен също е много неприятно, че го затвориха. "Тангра" наистина не е лошо, сега ходя там, но няма вида на типичната бирария, както си отбелязал.

Има някакво заведение, което е профилирано основно като геймклуб за бордови игри, точно срещу вас - кооперацията до "Евас". Не съм ходил там, но имат набор от крафт бири и не изглежда зле.
https://boardgamesruse.com/
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3194

Профил
« Отговор #2 -: март 03, 2019, 04:38:00 »

Помня, че Хулиганите затваряха за по 2 седмици - месец през лятото и до последно се надявах да отворят миналото. Нашето лято тук е такова, че в един момент минава периода на летните градини и вече търсим климатиците, но все пак може наемът да ги е съборил в комбинация с ремонта. Те по едно време отвориха второ заведение горе в Дружба - Route 66, пак на същия принцип - бира и рок, но не знам дали още е така или е станало някво масово квартално.
Активен

Във форума се ражда истината.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.139 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)

Google e прегледал тази страница октомври 07, 2019, 10:15:19