Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 27178 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DeYordanov
Sr. Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #45 -: април 18, 2008, 05:25:32 »

При Firefox може с No script plug-in а да се блокират тези реклами ако на някой толкова му пречат. За Internet Explorer, по-специално версия 6 и надолу (апропо възможно най-малоумния браузър) не знам за нещо такова - може и да има, но като не го използвам не мога да съм 100% убеден.
Колкото до дискусията за браузърите - не се карайте - щом не е Internet Explorer значи става  Wink
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4707

Профил Ел. поща
« Отговор #46 -: април 18, 2008, 07:18:10 »

Аз имам и Опера  Grin Не става дума за pop-up реклами, а за Гугъл рекламките до логото на Русе Лайв (има ги и в Опера). Що си мисля, че преди време ги нямаше  Roll Eyes, но в карайна сметка щом админа е преценил нека останат. Не пречат чак толкова  Smiley

Аааа, това ли било?! Аз помислих, че става дума за някакъв рекламен банер, пък то било две мижави бели текстчета на черен фон, на които даже не съм обърнал внимание. Ами хич даже не ми пречат - да си стоят там, щом админът е преценил, че може да има полза от тях. Това да му беше кусурът на форума... Cheesy
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #47 -: април 18, 2008, 10:54:19 »

Ами аз точно тях съм махнал де!
Orthodox, Tools/Advanced/Block Content, Add http://pagead*.googlesyndication.com/pagead/*
Всъщност ако SW2FL каже, може да си ги включа и да цъкам на тях от време на време Cheesy
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4707

Профил Ел. поща
« Отговор #48 -: април 18, 2008, 11:01:10 »

Няма лошо - може пък да изкара някой поевтинял долар човекът... Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #49 -: декември 31, 2008, 11:49:18 »

За да не правя нова тема, реших да направя едно предложение тук.

Камерата на кръговото. Гледа изцяло към строящия се нов МОЛ. Против съм. Ако е възможно да бъде изместена гледката й, да гледа към кръговото.
Вчера показвах на един приятел, който не е идвал в Русе чрез камерите хубавия ни град. Когато отвори на Кръговото (беше тъмно), но общо взето ... какво да гледа!? Някакъв мол, който има подобни нему в много други български градове, и то недостроен мол. Гледката от тази камера остава само за русенци, които така или иначе си го гледат...
Предложението ми е, камерата отново да върне в позиция, която да гледа към Кръговото. То е доста емблематично според мен за града, особено в натоварен трафик  Embarrassed

И все пак, ако е възможно, ще съм много благодарна, ако не (както казват старите хора), здраве да е! Smiley
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #50 -: декември 31, 2008, 11:51:30 »

Идеята ни беше да следим строежа на мола с тази камера... ама той като не се строи сега
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #51 -: декември 31, 2008, 12:46:34 »

Да, затова я завъртяхме ... Но ако наистина не се строи, ще я върна към кръговото Smiley
Активен
svilenrr
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 607

Профил
« Отговор #52 -: декември 31, 2008, 01:55:22 »

Зимата, докато не се строи може да се завърти, ама напролет може пак да се насочи към мола, когато ще почне същинския строеж  Grin.
Активен

Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #53 -: януари 02, 2009, 04:44:51 »

Извинявам се, но... какво по дяволите има да му се следи на строежа? От Русе сме. Винаги може да го погледнем. А и... строеж!? Да следим строеж!? Не ми се струва едно от най-интересните занимания...
Пък и току виж в Кръговото направят нещо интересно - аквариум, градина....  Cheesy
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 572

Профил Ел. поща
« Отговор #54 -: януари 02, 2009, 05:02:42 »

И аз мисля като Крисето. BTW, повечето от камерите не работят - поне на мен не ми се отварят. Работят само тая на Александровска и първата от площад Свобода.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3214

Профил
« Отговор #55 -: януари 02, 2009, 05:27:48 »

Първо не всички сме постоянно в Русе. Има хора, които с месеци не се връщат. Не мисля, че е съвсем безполезно. За зимата - да, но после ще е атракция. Пък иначе за камерите - всички работят бе Ники.  Tongue
Активен

Във форума се ражда истината.
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #56 -: януари 02, 2009, 05:34:09 »

Уф, пък на мен не всички ми работят Sad Пробвам и с опера, и с екслпоръра, така че едва ли е от браузъра - не знам. А за строежа може и да си прав, че ще е атракция. Нека си го показва.
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #57 -: януари 02, 2009, 05:46:55 »

По принцип проблемните камери са в църквата Арх. Михаил и втората на площада. Проблема им е че работят само с експлорер и има 50% вероятност да не работят с Vista.  Иначе вси1ки други ги следя сутрин и вечер и си работят. Единствено имат проблеми с Google Chrome ...  но там нищо не мога да направя за сега. Но се надявам от Аxis да направят нещо Smiley за да се виждат и през Google-тo.
Активен
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #58 -: януари 02, 2009, 08:18:09 »

Абе и през Експлоръра втората камера от площад Свобода не ми се отваря нещо. Иначе другите наистина работят.
Активен
niki67
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #59 -: януари 02, 2009, 08:42:34 »

Само че и аз като Ортодокс ползвам само Опера Smiley През нея не се отваря тая камера. Дава съобщение - Video loss.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 27 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница януари 06, 2020, 04:51:15