Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Повече обновявания  (Прочетена 11237 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4561

Профил Ел. поща
« Отговор #15 -: декември 22, 2007, 08:57:36 »

Е, щом казваш, сигурно е така (и слава Богу!) - явно познаваш нещата по-отблизо. Тогава значи е въпрос на някаква инициатива на админа да контактува с тях и да се разберат - и камерите да тръгнат по-добре... Пък може и Нетуъркс да имат полза от това, ако толкова държат - някое тяхно лого или банерче на страниците с камерите, или нещо от този род...
« Последна редакция: декември 22, 2007, 09:18:42 от Orthodox » Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #16 -: декември 22, 2007, 09:01:43 »

Въпрос на договорка. Но са правили толкова неща чисто доброволно за Русе и за конкретни проблеми, а и то по-добра реклама от това няма. Доброто мнение на хората за дадена фирма е много важно, много по-важно от рекламата.
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #17 -: декември 22, 2007, 09:17:34 »

Напълно съм съгласен с теб в това отношение. Само че в първите години на свободния бизнес у нас (след 1989) естествено преобладаваше чисто печалбарският манталитет (нормално за времето на началното натрупване на капитала), при което чисто материалната изгода беше преди и над всичко (даже и над морала и човещината). Сега вече обаче нещата почват да улягат и да се осъзнават (поне от някои участници в бизнеса, по-мислещите) и други реалности - например, че даже и в бизнеса има човешки момент. И не само няма лошо в това, да подпомогнеш някого или нещо безвъзмездно, ако бизнесът ти е печеливш, но така всъщност си правиш добро и на себе си - и в човешки, и в делови план. Което е вече нещо много по-нормално като мислене, и е добре, че вече стига до умовете поне на част от хората с пари...
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3184

Профил
« Отговор #18 -: декември 30, 2007, 09:46:56 »

имам една идея. мислите ли че е добре в заглавната страница на форума при 'Всичко за Русе' да сложим и една тема Спортния живот в Русе, която аз ще се старая да обновявам колкото се може по-редовно. вярно че не съм в Русе но живо се интересувам от формациите на ФК Дунав, Дунав 2007, Дунав Еконт и всички други спортове в които Русе заема водещи позиции в страната(шах, борба, тенис на корт). мисля че това лиспва на форума и с радост ще помогна  Cheesy вътре ще направим папки с различните спортове и отбори за да е подредено. ще слагаме и новини около мениджмънта, а не само резултатите.
Активен

Във форума се ражда истината.
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #19 -: декември 30, 2007, 11:06:14 »

Чак за всеки спорт отделно подфорумче ще е много разхвърляно, но може да има един - примерно "Спортно Русе", в който да се коментира всичко за спорта тук. Аз съм за.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: декември 30, 2007, 11:49:54 »

напротив. папчица за всеки спорт ще е много по-подредетно от колкото да пишем за всичко в една папка. пък в папката със спорта ще слойим подпапчици с отборите които го представляват в Русе и Русенска област примерно.
Активен

Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #21 -: декември 30, 2007, 11:58:21 »

За! Особено футбола...  Cheesy
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: декември 30, 2007, 12:05:07 »

Готово! Smiley Вече има такава тема Smiley
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: декември 30, 2007, 12:48:19 »

мерси за привилегията  Cheesy ще се постарая да оправдая предоставената възможност
Активен

Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #24 -: декември 30, 2007, 04:13:45 »

Поздравления за модераторската длъжност! Смятам, че ще се справиш, особено като се има предвид специалния ти интерес към футбола...
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.069 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)

Google e прегледал тази страница юни 25, 2019, 05:56:42