Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Повече обновявания  (Прочетена 12159 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
xhector
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« -: декември 21, 2007, 07:56:06 »

Имам мнение с две оптции
  1: Сега за коледа и нова година направете така че повече път да се обновява картината !
  2: Или направете така че да има два сървъра  или порта единя да е за хора с по бавен  интернет и за други с по бърз.

Писах понеже ние с по бърз интернет страдаме заради тези с по бавен
Аз например си имам скромните 500 кБ/с сваляне...
Моля ви се направете нещо Smiley аз съм в Испания и искам да гледам какво става в центъа  Smiley [/b]

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2875

Профил
« Отговор #1 -: декември 21, 2007, 08:20:08 »

Хех, ами и ние в Русе имаме скромните 500кБ/с, но някои хора в БГ и по света ги нямат. Ти искаш май като през прозореца си да го гледаш Cheesy
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1034

9842765 sw2fl@hotmail.com SW2FL SW2FL *
Профил WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: декември 21, 2007, 08:36:04 »

Здравейте Smiley
По принцип проблема не е кой колко има, а колко ми отпускат интернет доставчиците за канал за камера .... иии скоростта никак не е много ...  като за почти без пари  ... Smiley старая се където мога да вдигам скоростта. Може би сте забелязали, че от известно време камерата на кръговото пуска малко повечко фреймове Smiley
Активен
xhector
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: декември 21, 2007, 11:33:29 »

Ти искаш май като през прозореца си да го гледаш Cheesy
Ами написах темата защото камерата която гледа към общината камера 8 я гледам   сигурно на почти макс фреймс! Smiley
и наистина като махнем не хубавото качество на картината сеедно гледам през прозореца!
« Последна редакция: декември 21, 2007, 11:38:53 от xhector » Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: декември 21, 2007, 11:36:20 »

xhector, пошегувах се Smiley От мен не зависи нищо за камерите. И аз съм "за" иначе.
Активен
SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: декември 21, 2007, 11:47:47 »

То регияната имаха камера дето гледа право към елхата до общината ама скоро нещо не се пуска
Активен

фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1214

Профил
« Отговор #6 -: декември 21, 2007, 11:48:53 »

Не съм специалист, но предполагам, че освен скоростта на опресняване има значение и качеството, т.е. едното е за сметка на другото.
Активен
SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: декември 21, 2007, 11:54:22 »

То и аз не разбирам ама като беше концерта на слави се пробвах колко пати и се или ми забиваше или въобще не тръгваше камерата на кръговото
Активен

xhector
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: декември 22, 2007, 12:08:18 »

хаха ем аз хептен тогаз не разбирам и казвам че не зависи 1 от друго защото ако админа настрое качеството на макс и кадрите ги намали на 1 кадар/ 5 секунди ако не свалиш кадара з а 5 секунди   Cheesy Cheesy Cheesy никога няма да се обнови ххаха...  всичко опира до интернета...  Evil
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: декември 22, 2007, 02:51:27 »

Всички камери съм ги настроил на максимално качество, затова изискват доста голям канал .. по принцип мога да намаля качеството и ще се вдигнат кадрите, но тогава щер заприличат на най обикновенни ccd камери Smileyа те са доста по добри Smiley
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: декември 22, 2007, 02:56:45 »

Не, не, нека има качество.
Чудно ми е защо всички не ги вържеш към Networx, а са на различни доставчици. Предполагам могат да ти осигурят доста добър канал.
Активен
SW2FL
Administrator
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: декември 22, 2007, 08:09:33 »

заради пари Smiley разбира се Sad Никои не ти признава, че правиш нещо единствено от добра воля ...
Активен
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: декември 22, 2007, 08:14:06 »

Така разпръснато не ти ли излиза повече, отколкото ако се договориш с една фирма - нещо като отстъпка може да има Wink
Всъщност ти си знаеш - ние само можем да ти благодарим за това, което правиш!
А и да ти кажа, те са много отворена фирма - ако харесат идеята, ще я подпомогнат с каквото могат. Дори и камери биха сложили още... Говори с тях, по-конкретно със Свилен.
« Последна редакция: декември 22, 2007, 08:23:28 от deian » Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4674

Профил Ел. поща
« Отговор #13 -: декември 22, 2007, 08:41:01 »

заради пари Smiley разбира се Sad Никои не ти признава, че правиш нещо единствено от добра воля ...

Ей, да му се не види! Пак излиза българска работа, с кокошкарските сметчици - от всичко да се печели, никъде да не се минем! Нетуъркс поне са един успешен и печеливш доставчик (и аз съм към тях), бълха ги ухапала, ако проявят малко местен патриотизъм и дадат безвъзмездно канал за едно такова начинание в полза на Русе. Ама явно и те се придържат към правилото: "Имам, защото не давам"... Пуста лакомия!
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
deian
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: декември 22, 2007, 08:45:02 »

Orthodox, не, не са такива и са го доказали многократно. Но то май нито една от камерите не е към тях. Според мен ако се попитат, биха приветствали такава инициатива.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.121 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)

Google e прегледал тази страница ноември 17, 2019, 11:51:43