Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: какво ще кажете за камера вьв всеки полицейски автомобил  (Прочетена 6597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
batito
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: септември 02, 2007, 08:47:40 »

постояно ще бьдат в кадьр как се движат без колани,вьршат си личните работи по време на работа,как прекарват нощните дежурства и т.н..

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
SILVER
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

татуиран

Профил
« Отговор #1 -: септември 02, 2007, 01:54:32 »

Аз подкрепям идеята,но едва ли ще се реализира.Наистина ще ми е много интересно дали те спазват правилата,за които глобяват обикновените хора.
Активен

Колкото повече опозновом хората,толкова повече заобичвам животните!!!
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3202

Профил
« Отговор #2 -: септември 02, 2007, 08:17:54 »

Вие пък! малко ли нарушения правят само при воденето на автомобила, камо ли вътре и по време на дежурства. почти всяка седмица по варненските улици виждам следното. спрели коли на светофар. от втора линия на крайна дясна лента излиза кукомобил и се престроява заставайки по диагонал пред трите колони за да може после първи да направи левия завой. безценно!
Активен

Във форума се ражда истината.
enj0y
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: септември 21, 2007, 12:46:22 »

Много добра идея  Wink, но ще е малко невъзможно да се направи според мен.Полицията няма да остави да се виждат някои работи, който не би трябвало иначе много добра идея.
Активен
ftubusa
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 542

Профил
« Отговор #4 -: септември 21, 2007, 03:39:56 »

Не само че ще е хубаво да се направи а и аз сум на 100 % сигурен че ще се случи. Ама за колко време никой не знае.
Активен
DunavFc
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: септември 21, 2007, 05:13:41 »

Наистина ще е много добре ако някога тая идея се реализира Wink Както го правят американците колко пъти съм гледал документални филми където дават разни полицейски коли да заснемат страховити кадри.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 25, 2019, 08:28:12