Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна  (Прочетена 33465 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2035

*
Профил WWW
« Отговор #90 -: декември 02, 2012, 12:21:52 »

Много ми се иска в Русе да видим един немски коледен базар. Такива знам, че правят в София, а от тази година и в Пловдив. Ходил съм на софийския няколко пъти и освен, че като цялостна атмосфера е много хубаво, правят страшни вкусотии.
Активен

Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #91 -: декември 19, 2012, 11:00:58 »

Май до година ще си имаме чисто нов базар. Smiley
Неестетичност, лоша конструкция и гаранция са причините за преместването на базара
19 Декември 2012

Неестетичният външен вид, недоброто конструктивно състояние и петте години гаранция на площадните плочки са причините за преместването на Коледното село в края на ул. „Александровска“. Това се казва в писмо на кмета Пламен Стоилов до Мариета Волф, във връзка с нейно  публично запитване, защо базарът не е на центъра, както подобава на европейски град. В писмото се обещава следващата година къщичките да придобият естетичен вид и да бъдат с по-здрава конструкция. В момента екип на кмета умува къде точно да бъде разположено Коледното село догодина. В бюджета на Общината има предвидени средства за такъв градеж. Крайната дума за неговото позициониране ще има Общински съвет - Русе.
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3249

Профил
« Отговор #92 -: декември 20, 2012, 09:42:44 »

Че пред съда плочките не са сменяни.
Активен

Във форума се ражда истината.
Valentin_K
CSKAr4e
Hero Member
Неактивен Неактивен

*
Профил WWW
« Отговор #93 -: декември 20, 2012, 10:29:07 »

Има една ивица до градинката със сменени плочки. Точно като за бараките.
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3249

Профил
« Отговор #94 -: декември 20, 2012, 11:50:04 »

Ми да го направят по навътре, да подредят павилионите в каре, да стане като истински Weinachtsmarkt. Кво се оправдават с глупости? Като са им калпави плочките, да затворят градината, че да не зема някой пешеходец да изтърка някое паве. Само ще се снимаме до оградата и ще се кефим, че имаме ремонтиран център, който се "пази за нов".
Активен

Във форума се ражда истината.
vesel
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 2608

Профил Ел. поща
« Отговор #95 -: декември 21, 2012, 03:15:53 »

Те плочките пред съда не са сменяни, но са възстановени водостоците. И хоп, ограниченията важат и за там  Cool
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.15 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 09, 2020, 09:05:41