Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна  (Прочетена 25554 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3157

Профил
« Отговор #15 -: декември 13, 2007, 10:08:04 »

Стига бе! аз тая година се надявах на пищна украса. във Варна е страхотна и всяка година е различна. лошото е че я оставят за през лятото заради туристите и като дойде зимата хората се чудят тва имаше ли го или не. ще дам пример че на входа на квартал аспарухово май месец имаше светещ снежен човек а над пътя мигаха снежинки......
« Последна редакция: декември 13, 2007, 10:09:44 от rosen_linov » Активен

Във форума се ражда истината.
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #16 -: декември 13, 2007, 11:37:12 »

Единственото нещо, което ми харесва е украсата на Борисова и как над цялата улица нощем свети... много красиво, единственото красиво...
До офиса на Лукойл всяка година слагат огромна елха (кой знае колко плащат за отсичането й, за превоза..) и едни такива огромни "подаръци" по нея, които ги закачат с кран...
Баси колко пари хората хвърлят за...
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил Ел. поща
« Отговор #17 -: декември 13, 2007, 01:00:56 »

Единственото нещо, което ми харесва е украсата на Борисова и как над цялата улица нощем свети... много красиво, единственото красиво...
До офиса на Лукойл всяка година слагат огромна елха (кой знае колко плащат за отсичането й, за превоза..) и едни такива огромни "подаръци" по нея, които ги закачат с кран...
Баси колко пари хората хвърлят за...
Бъркаш нещо офисите за дето говориш е офиса на Приста Оил .Там наистина всяка година е най хубавата украса в града.
Активен

Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4385

Профил Ел. поща
« Отговор #18 -: декември 13, 2007, 06:47:24 »

Имат пари хората - могат да си го позволят. Няма лошо в това - нека фирмите да работят успешно, да печелят и да преуспяват. Нали в тях се трудим ние - жителите на Русе... Smiley
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: декември 13, 2007, 11:32:24 »

Нали в тях се трудим ние - жителите на Русе... Smiley
И от нашият труд се отделя за тази украса.
Поправка, да - офиса е на Приста Ойл (мислех си, че греша и затова писах Лукойл  Embarrassed )
Ами не мога да съм съгласна и това е. Колкото и пищно и прекрасно да изглежда, колкото и да "повдига Коледното настроение и духа на хората", защото те сами не могат да гледат в другите красиви неща... против съм. Коледата е измислена за едната благотворителност и изкуственото създаване на приповдигнато настроение, носещо допълнителни приходи, на хора, които знаят как да извличат полза от това.
Надявам се, някой ден да стана от вторите. Защото в Коледа не вярвам. В Рождество... е, това вече е друго нещо.
Съжалявам за офтопика  Cheesy
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: декември 14, 2007, 09:51:15 »

Твое мнение. съмнявам се че в немското село в което е измислена 'Тиха Нощ Свята Нощ' е царял дух на капитализъм  Wink

Използвам случая и да честитя на всички Първия хубав сняг!!!!!!!!!!
Активен

SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #21 -: декември 14, 2007, 11:26:13 »

От 7 до 20 лева коледните елхи в Русе
 Между 7 и 20 лева варира цената на елховите дравчета по пазарите и магазините в Русе, установи „Русе нюз“.
Цената зависи от големината на дръвчето. Най-евтини са тези с височина 50-60 см. Засега се предлагат коледни дръвчета от смърч и ела. Макар и рядко, намират се и дръвчетата в саксия, които после могат да се засадят. Цената им обаче е доста по-висока започва от 20 лв. и стига до 100 лв.
Продавачите признават, че все още хората само се интересуват от цените и почти не купуват - чака се последният момент, за да не изсъхнат живите дръвчета за празниците.
Активен

SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #22 -: декември 14, 2007, 11:31:23 »

Аз сам за тея елхички в саксии да ги направят по евтини вмвсто да си купиш елха и след нова година да я захвърлиш както някои и през терасата ги хвърлят , ако ти е в саксия след празниците слизаш пред блока издълбаваш дупка засаждаш го и всеки път като минаваш от там ще си Smiley защото ще знаеш че ти си го засадил.
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: декември 20, 2007, 06:58:29 »

мисля че тук е най-подходящо да честитя предстоящите Коледни празници на всички русенци и на първо място съфорумниците разбира се. правя го сега, тъй като утре си идвам в любимия град и няма да имам достъп до нет една седмица. после се връщам във варна. та, пожелавам ви трапезите на всички ви да са пълни, както и къщите. да се видите с цялото си семейство и да имате една прекрасна Коледа покрай елхата. айде Весела Коледа на всички!!! ХО-ХО-ХО  Smiley
Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #24 -: декември 20, 2007, 09:27:17 »

Благодаря ти за пожеланията и аз ти пожелавам на тебе и на всички мои съфорумци всичко най-хубаво ... Много здраве , щастие ии всичко което си пожелаете

ВЕСЕЛА КОЛЕДА !!!! 
Активен
Sashoko
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 245

Профил
« Отговор #25 -: декември 21, 2007, 03:09:27 »

и аз най-сетне се прибрах и ви пожелавам на свсички много сбъднати мечти и топлота. ВЕСЕЛИ ПРаЗНИЦИ  Cheesy
Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #26 -: декември 21, 2007, 08:03:01 »

Радост и успехи, мир и благодат - на вашия дом, на Русе, на цялото ни Отечество! И да не забравяме, че Коледа не е просто повод за трапези и веселби - това е Рождество! На Този, у Когото е съвършенството на доброто, и без Когото животът ни да е станал отдавна непоносим ад...

Активен

Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: декември 23, 2007, 07:10:46 »

Радост и успехи, мир и благодат - на вашия дом, на Русе, на цялото ни Отечество! И да не забравяме, че Коледа не е просто повод за трапези и веселби - това е Рождество! На Този, у Когото е съвършенството на доброто, и без Когото животът ни да е станал отдавна непоносим ад...

Ето това имам впредвид!
Оф: Orthodox, нещо не ме хареса, нали?  Embarrassed Но точно това имах впредвид!
Активен

Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #28 -: декември 23, 2007, 11:45:03 »

Живот и здраве - на срещата ще се видим и кой когото ще хареса - ще хареса... И на запитването в личното съобщение ще ти отговоря там. Wink
Активен

antiya
antiya
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Профил
« Отговор #29 -: декември 25, 2007, 04:05:31 »

Честита Коледа! След толкова хубави и изчерпателни пожелания какво повече да пожелая? Здраве, късмет и разбирателство и много поводи за усмивки!  Kiss
« Последна редакция: декември 25, 2007, 07:54:19 от antiya » Активен

Оптимист
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 25 запитвания. (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)

Google e прегледал тази страница август 12, 2018, 05:23:35