Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна  (Прочетена 28145 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
фараша
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1192

Профил
« -: ноември 29, 2007, 05:04:27 »

украса дали се предвижда в Русе?

Share this topic on DiggShare this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter

Активен
Orthodox
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4610

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: ноември 29, 2007, 07:09:32 »

Е, че нали я правят вече! Разни светещи фигурки по стълбовете на големите улици и на центъра, светещи украси и по фонтана пред Общината... Може пък да приемем за украса и къщичките на търговците пред Съдебната палата, де... Wink
Активен

Smiley Четете и русенските теми във форума на SkyscraperCity!
marlou
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #2 -: ноември 29, 2007, 09:24:19 »

Щяло да има две коледни елхи.Едната пред Общината,а другата до хотел"Дунав".150 000 лв са щели да се похарчат за украсяването на града.
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3192

Профил
« Отговор #3 -: ноември 30, 2007, 05:14:27 »

хм! не ми се струват достатъчно. четох че само новото осветление на общината е 100 000лв и въобще не ми харесва в сравнение със старото. само синият "кант" около подиумчето на което е издигната сградата ми харесва. само не съм сигурен дали в тези 100 000 не влизаше и новото осветление на шадраваните.
преди няколко дни и аз видях барачките на едната камера. много им се зарадвах. дано все пак направят хубава украса. последните години окрасяват центъра и само толкова. из останалата част на града е много вяло. хубаво е големите булеварди да светнат!
Активен

Във форума се ражда истината.
kasye
Newbie
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #4 -: декември 01, 2007, 10:23:38 »

да вярно,в последните години (а май и преди това) освен центъра за другите кварталчета не се сещат. Angryнезнам дали сте ходили до Гюргево и около празниците,да видите какво става. Roll EyesУж били такива и такива,ама града им грееше.да вземем пример от тях ,САМО В ТОВА ОТНОШЕНИЕ имам предвид Cheesy никак маи няма да е зле.
« Последна редакция: декември 02, 2007, 07:45:03 от SW2FL » Активен
Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 774

Профил
« Отговор #5 -: декември 02, 2007, 10:23:53 »

Аз пък... не харесвам коледна украса. Въобще. Не харесвам дядо коледовци, поклащащи се и пеейки колко е забавно да се пързаляш с шейна, при условия, че дори си нямаме сняг...  Cry
Или пък да вляза да пазарувам и да слушам около час 12398217489324387 версии на една и съща песен, няпаваща същото като поклащащия се Дядо Коледа...
Не ми харесва чисто естетически украсата на центъра. По миналата година елхата беше ужасна... добре, че миналата се сетиха да я направят само от лампи и само в един цвят!
Дано... тази година да е по-добре и от миналата.
Иначе парите според мен се дават напразно. Вместо... да се покрият толкова много други нужди. Ама на! Традиции...
Активен

Аз конструирам всеобщото като избирам себе си.
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: декември 02, 2007, 10:45:37 »

Стига бе, ти май не харесваш Коледа  Wink иначе според мен трябва да има украса, да има песни по улиците и прост навсякъде да се усеща настроението. Елхата по-мин година ако питате мен беше невероятна! най-красивата която съм виждал наживо. затова имам много нейни снимки. мин година просто беше ефектна, но нищо повече освен че явно запазиха живота на едно голямо дръвче някъде из планините. ще видим как ще е тая година...
Активен

SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: декември 02, 2007, 11:18:11 »

Може да не е христянка за това да не и харесва .Пак да спомена по нашия дулевард Бозвели нито една лампи4ка не са сложили , както и нито едно кош4е за отпадаци няма и туи да е главен болевард .......................  Roll Eyes
Активен

Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: декември 02, 2007, 07:28:18 »

Точно защото съм християнка, затова не я харесвам. Какво общо има Коледа с Рождество Христово питам аз? Коледната украса? Едва ли...
Активен

mart0s
Мастър
Hero Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил WWW
« Отговор #9 -: декември 02, 2007, 10:53:20 »

мдааааааааа така е на бати момичето 
Активен
Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: декември 03, 2007, 04:56:58 »

ок. приеми го тогава като Рождествена Украса!
Активен

Кристин
Слънчоглед
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: декември 04, 2007, 04:41:55 »

Grin
Айде няма да спорим, щото знаем че аз съм права  Tongue
Иначе разбрах, че днес слагали елха пред Театъра. Това май не е било досега. Да видим дали ще е положително Smiley
Активен

SlAdKiQ
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил Ел. поща
« Отговор #12 -: декември 04, 2007, 09:47:23 »

Може да не е христянка за това да не и харесва .Пак да спомена по нашия дулевард Бозвели нито една лампи4ка не са сложили , както и нито едно кош4е за отпадаци няма и туи да е главен болевард .......................  Roll Eyes
Това като го писах и още на другия ден поставиха кош4ета хахахаха да не би да 4етат форома от общината
Активен

Linov
Hero Member
Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: декември 05, 2007, 08:31:51 »

и аз съм се замислял... но едва ли
Активен

antiya
antiya
Jr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Профил
« Отговор #14 -: декември 12, 2007, 11:44:40 »

Миналата година украсата по "Скобелев" беше много приветлива и наистина предразполагаше към празнично настроение, а сега - нищо! Защо?! Дали защото са използвали същата за да украсят бул. " Христо Ботев" Embarrassed?! Пусти икономии! Sad
« Последна редакция: декември 12, 2007, 11:58:42 от antiya » Активен

Оптимист
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 26 запитвания. (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)

Google e прегледал тази страница септември 03, 2019, 05:24:03